ROZMIARY SKARPETEK

Nie wiesz w jakim rozmiarze wybrać skarpety?

To bardzo proste. Rozmiar skarpetek w Nanushki odpowiada dokładnie rozmiarowi Twojego obuwia. Jeśli bardziej ufasz milimetrom, zmierz swoją stopę postawioną płasko na podłodze i sprawdź naszą miarkę poniżej. Ponieważ skarpety Nanushki są zawsze najwyższej jakości, nie musisz obawiać się, że po praniu ich rozmiar lub fason ulegnie zmianie.

 

Tabela rozmiarów

Zgodnie z naszą tabelą rozmiarów, skarpety Nanushki możesz kupić zarówno dla bardzo małych, jak i naprawdę dużych stóp. Sprawdź swój rozmiar obuwia lub jego odpowiednik w milimetrach. Dzięki temu z łatwością zamówisz idealną parę.

 

Tabela rozmiarów skarpetek

 

 

Poznaj Nanushki

Nanushki to więcej niż zwykłe skarpety. To wyjątkowe, intensywne kolory, najwyższej jakości bawełna, a także niezliczona ilość fasonów i wzorów. Koniecznie sprawdź nasze aktualne kolekcje – klasyczną, wizytową, stopki, skarpetki dla dzieci oraz World Edition.

 

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami oraz brać udział w wyjątkowych promocjach? Załóż konto, dołącz na facebooku do Klubu Nanushki, a także koniecznie zapisz się do naszego newslettera.

 

Nanushki to także wysokie standardy obsługi klienta, błyskawiczna wysyłka w 1440 minut, dogodne warunki wymiany i zwrotów oraz duża dawka pozytywnej energii. Zadbaj o swoje stopy i spraw im skarpety na jakie naprawdę zasługują. U nas, na pewno znajdziesz dla nich idealną parę.