REKLAMACJE I ZWROTY

Filozofia Nanushki ma kilka zasad. Jedna z nich mówi o tym, że dopóki Klient nie będzie zadowolony, równowaga we wszechświecie nie zostanie osiągnięta. Ponieważ dbamy o naszych Klientów, planetę oraz wiemy, że czasem dobrze byłoby cofnąć czas, w sklepie Nanushki masz aż 30 dni na zwrot lub wymianę zamówionych produktów.

 

 • poczta polska logo

  Chcę dokonać zwrotu, co mam zrobić?

  Zapakuj skarpety, które chcesz zwrócić, dołącz dowód ich zakupu oraz wypełniony dokument załączony poniżej. Kiedy przesyłka będzie już gotowa powiadom nas o tym za pomocą swojego konta Klienta lub formularza kontaktowego, że chcesz dokonać zwrotu. Przesyłka nie może zostać wysłana na nasz koszt ani za pobraniem, natomiast my zawsze zwrócimy Ci pełną kwotę za zamówione skarpetki oraz najniższy koszt ich dostarczenia - najpóźniej w ciągu 14 dni od otrzymania Twojej przesyłki.

   

  Historia zamówień

  lub

  formularz

  ZWROT

 • poczta polska logo

  Chcę wymienić produkty, co mam zrobić?

  Zapakuj skarpety, dołącz krótką informację z numerem zamówienia oraz określ, które produkty i na jakie chcesz wymienić. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem swojego konta Klienta. Wybierz lub podaj numer zamówienia i wyślij je na wskazany przez nas adres (nie może to być przesyłka na nasz koszt ani za pobraniem). Po otrzymaniu przesyłki, najszybciej jak to możliwe wyślemy wskazane przez Ciebie skarpetki. Prawda, że proste?
  Jeśli to był nasz błąd przy pakowaniu - nie przejmuj się niczym, zwrócimy Ci wszystkie poniesione koszty wysyłki.

   

  Historia zamówień

  lub

  formularz

  WYMIANA

 • poczta polska logo

  Chcę złożyć reklamację, co mam zrobić?

  Każda para skarpet Nanushki przechodzi staranną kontrolę jakości. Jeśli jednak nasze czujne oko coś przegapi, oczywiście masz prawo i obowiązek do złożenia reklamacji. Skontaktuj się z nami przez konto Klienta i opisz problem. Następnie zapakuj skarpetką gafę i wyślij na wskazany przez nas adres. Po uwzględnieniu reklamacji wymienimy wadliwą parę na nową, dokonamy zwrotu całej kwoty na podane konto lub zamienimy zakup na bon upominkowy określonej wartości. To Ty decydujesz, którą formę rozliczenia mamy wybrać.

   

  Historia zamówień

  lub

  formularz

  REKLAMACJA

W trosce o bezpieczeństwo przesyłanych towarów zalecamy nadawanie paczek z potwierdzeniem nadania.


Korzystając z naszego sklepu ze skarpetami wyrażasz zgodę na używanie Cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.x

zwroty i reklamacje nanushki
Google+