Happy Famous Friends - Skarpetki nie do pary

Bez względu na pozycję w świecie show-biznesu , branżę czy talent - każdy nosi skarpetki. Historia zamówień wysyłanych przez nas do Beverly Hills pokazuje, że gwiazdy najchętniej noszą kolorowe skarpetki z zabawnymi postaciami i zwierzakami (a nierzadko z własną podobizną!). Dzięki Nanushki.com również Ty możesz liczyć na skarpetki nie do pary z ulubionym idolem, ikoną mody lub wybitnym naukowcem. wyczekiwać okazji na zdobycie ich autografu (niekoniecznie na skarpetkach). Kto wie, może Ty też kiedyś tu trafisz.

Skarpetki nie do pary? Krzyk mody prosto z Hollywood!

Beverly Hills, Hollywood, Twoja szuflada – co łączy te miejsca? Słynne skarpetki nie do pary od Nanushki.com! Nasza kolekcja Happy Famous Friends to cała gama wybitnych postaci, w tym ikon mody, czy nawet naukowców. Przejrzyj, co dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz swojego mentora, który będzie Ci towarzyszył w drodze do sukcesu. Z doświadczenia wiemy, że wspomniany Einstein, czy Coco Chanel potrafią zainspirować do działania. Możesz być pewien, że nosząc takie skarpetki nie do pary (tak, uwielbiamy łamać wszelkie zasady!), po prostu oczarujesz świat.

Korzystając z naszego sklepu ze skarpetami wyrażasz zgodę na używanie Cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.x

Google+