Kolorowe skarpetki w paski. 5 wzorów, które cię zaskoczą

Czarne skarpetki nie są ani oryginalne, ani uniwersalne. Chcesz zmienić coś w swoim outficie? Szukasz kolorów i faktur, które mógłbyś dobrać do casualowej marynarki, sportowej koszuli lub poszetki? W dzisiejszym materiale przedstawiamy pięć inspiracji, które możesz wziąć pod uwagę.

Nie, czerń wcale nie jest uniwersalna

Czarny kolor pamiętasz z lat dzieciństwa, kiedy do szkoły ubierałeś się w biegu, a podrzucone przez matkę czarne lub ciemnoszare skarpetki wydawały się jedynym rozsądnym i nie rzucającym się w oczy rozwiązaniem.


Dziś możesz założyć je najwyżej do zestawu, na które składają się: czarny, formalny garnitur i równie ciemne buty. Do wszystkich innych kreacji czerń wydaje się nie tylko monotematyczna, ale i mało wyszukana – szczególnie, jeśli szukasz czegoś mniej formalnego do wyjścia na co dzień lub spotkania ze znajomymi.

Koloru i faktury skarpetek nie musisz dobierać do butów i spodni


Pamiętaj, że przy stylizacjach casualowych nie musisz trzymać się tradycyjnej angielskiej szkoły, która wskazuje, że skarpetki miałbyś zestawiać wyłącznie z kolorami butów i spodni. Dobrze dobranymi, kolorowymi skarpetkami możesz łamać wybrane przez siebie stylizacje lub tworzyć charakterystyczne zestawienia.

 

 

Kolorowe skarpetki w paski, trójkąty, kwadraty i inne nieregularne faktury możesz z powodzeniem zestawiać ze wszystkimi elementami Twojej garderoby, a w tym:

  • spodniami
  • marynarką
  • koszulą lub swetrem
  • a nawet krawatem i poszetką

 

Kolorowymi skarpetkami powtarzaj barwy oraz motywy, które pojawiają w stylizacji lub twórz oryginalne kontrasty.

Kolorowe inspiracje naszych ekspertów na nadchodzący sezon

1. Belgrad | kolorowe skarpetki, w których można się zakochać

Kolorowe skarpetki

Skarpetki Belgrad to subtelne połączenie dominującego koloru piwnego z angielską sadzą. Doskonała propozycja dla wszystkich tych mężczyzn, którzy cenią sobie oryginalne skarpetki o nisko nasyconych barwach.

Nanushki Belgrad wykonano z najwyższej jakości bawełny, która zapewnia wysoki komfort w każdych warunkach.

Kliknij tutaj i przejdź do prezentacji skarpetek Belgrad »

 

2. Santiago | w karminie Ci do twarzy

Kolorowe skarpety

Kolorowe skarpetki w odcieniu ciemnego karminu zestawione z szafranowymi paskami. Santiago wyróżniają się oryginalną stylistyką oraz precyzyjnym wykończeniem z dbałością o detale.

Kliknij tutaj i przejdź do prezentacji skarpetek Santiago »

 

3. Johannesburg | skarpetki, które łączą czerń i złoto

Skarpety w paski

Ciemno szare skarpetki poprzecinane antracytowymi paskami to ten element garderoby, który chętnie widziałbyś w swojej szafie? Johannesburg łączą nie tylko oryginalne barwy, ale i gwarantują ponadprzeciętny komfort dla stóp niezależnie od warunków.

Do produkcji kolorowych skarpetek Johannesburg wykorzystano wysokiej jakości dzianinę, na którą składają się bawełna, poliamid i elastan w proporcjach odpowiednio: 80, 17 i 3%.

Kliknij tutaj i przejdź do prezentacji skarpetek Johannesburg »

 

4. Montevideo | stonowane, kobaltowe skarpetki w paski

Granatowe skarpetki w paski

Montevideo to kolorowe skarpetki skąpane w kobalcie i błękicie Turnbulla, które z powodzeniem założysz zarówno do mniej, jak i bardziej formalnych stylizacji.

Kliknij tutaj i przejdź do prezentacji skarpetek Montevideo »

 

5. New York | w blasku fleszy Stanów Zjednoczonych

Kolorowe skarpetki usa

Marzyłeś o skarpetkach inspirowanych motywami rodem z USA? Nanushki New York to odpowiedź na twoje potrzeby.

Skarpetki przypominają amerykańską flagę symbolizującą 50 stanów Stanów Zjednoczonych i trzynaście kolonii Brytyjskich z połowy XVIII wieku.

Nanushki New York to oryginalne, kolorowe skarpetki, którymi bez wątpienia zaskoczysz swoich znajomych.

Kliknij tutaj i przejdź do prezentacji skarpetek New York »


Korzystając z naszego sklepu ze skarpetami wyrażasz zgodę na używanie Cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.x

Google+