Nanushki behind the brand

Piękne początki

Jesteś ciekawy, kto sprawia, że ulubione skarpetki wędrują do Twojej szuflady? Skąd czerpiemy pomysły, kto wymyśla wzory, jak wygląda Sekretne Laboratorium Nanushki i kto właściwie za tym wszystkim stoi? Specjalnie dla Was uchylamy rąbka tajemnicy i przedstawiamy twórców Nanushki, ich historię oraz kilka kolorowych szczegółów.

Nanushki (tak, dobrze myślisz – na nóżki) to marka, która powstała w 2012 roku z miłości do kolorów, pięknych rzeczy i wyjątkowych momentów. To jednocześnie pierwsza polska marka tworząca kolorowe skarpetki, z czego, jako prekursorzy, jesteśmy troszeczkę dumni.

Nanushki the beginnigs

 

Jaki ojciec, taka córka

Tomek i Lena czyli ojciec i córka, to duet, któremu nie straszne żadne wyzwanie. Od najmłodszych lat każde z nich tworzyło – malowało, rysowało, kleiło, wycinało i przedstawiało świat od tej najbardziej kolorowej strony. Narodziny córki były inspiracją i motywacją do działania, a kiedy pierwsze rysunki Leny zaczęły zapełniać drzwi lodówki, pojawił się impuls, żeby zrobić coś wyjątkowego i co najważniejsze, naprawdę wspólnie. I tak przygoda z kolorowym światem mody rozpoczęła się nie od jednej, a od dwóch par stóp – małej i dużej.

Nanushki team

 

Inspiracje mieszkają wszędzie

Wyobraźnia Leny to Jej największa broń. Nie waha się połączyć najbardziej szalonych kolorów, zawsze ma w głowie pomysły na nowe wzory i co najważniejsze, potrafi do nich przekonać swojego Tatę. On z kolei to "człowiek orkiestra", pasjonat projektowania, zarywający kolejne noce nad nowymi wyzwaniami.
W Sekretnym Laboratorium Nanushki niemal każdy etap to ich wspólna praca. Od pomysłu na wzór, projekt skarpetek, przez wybór kolorów, a na wyglądzie etykiety i pakowaniu kończąc.
Czy wszystko zostało dobrze zaprojektowane? Lewa, a gdzie jest prawa? Tato, jak Ty zapakowałeś tę paczkę? Czy na pewno dałeś żelki?

 

Co jest najlepszą receptą na sukces?
W naszym wypadku miłość, pasja, rozumienie się bez słowa i przede wszystkim dobra zabawa, jaką mamy ze wspólnego projektu Nanushki. Dołóżmy do tego, że oboje jesteśmy uparci aż strach. No i zawsze mamy pod ręką zestaw kolorowych kredek. Bo pomysły na nowe wzory skarpetek zdarzają się naprawdę wszędzie.

 

Lena projektuje

 

Behind the brand


Korzystając z naszego sklepu ze skarpetami wyrażasz zgodę na używanie Cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.x

Google+