Wiemy, jakie skarpetki powinien nosić chłopak!

Są pytania, na które ludzkość nie potrafi znaleźć odpowiedzi: czy jesteśmy sami w kosmosie, czym jest życie, co dzieje się po śmierci oraz jakie skarpetki powinien nosić chłopak? Mimo że nie jesteśmy pewni, jak brzmią odpowiedzi na większość tych pytań, znaleźliśmy rozwiązanie ostatniego z przedstawionych przez nas problemów – w dziedzinie skarpetek jesteśmy ekspertami!

 

Jakie skarpetki powinien nosić chłopak – podstawowe zasady

Choć noszenie skarpetek wydaje się podstawową sprawą, na której każdy powinien znać się doskonale – sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Coraz częściej standardowy chłopak zadaje sobie pytanie, jakie skarpetki powinien nosić i czy w ogóle ma je na siebie zakładać? Mimo że sprawa wydaje się oczywista, to z upływem lat i znacznym poszerzeniem różnorodności skarpetek, sytuacja stała się trochę bardziej skomplikowana.

 

Na hasło „skarpetki” każdemu w głowie pojawia się obraz białych skarpet, łatwa sprawa, kiedyś pasowały do wszystkiego, więc są bezpieczną opcją, prawda? Nic bardziej mylnego! Jeszcze raz podkreślamy jedno ważne słowo: kiedyś pasowały do wszystkiego, kiedyś, nie teraz, nie dzisiaj, nawet nie wczoraj! W tych czasach białe skarpetki = równa się obciach. Dlatego najlepiej zrezygnuj z nich jak najszybciej i zastąp je kolorowymi, modnymi skarpetami! Naprawdę warto!

Skarpetkowe ABC – czyli jakie skarpetki powinien nosić chłopak?

To nie tak, że zasad zawsze trzeba przestrzegać, ale, jak to mówią, żeby móc je łamać, trzeba najpierw je znać! Można powiedzieć, że jest to wiedza podstawowa, której potrzebuje po prostu każdy. W takim razie, jakie skarpetki powinien nosić chłopak? Odpowiedź jest oczywista: zależy. Rzecz jasna to nie wystarczy, słowo zależy, nie mówi nam nic konkretnego. Spokojnie, za chwilę rozwiniemy swoją myśl!

 

Po pierwsze, kolor skarpetek. Należy dopasować go do innych elementów ubioru, przede wszystkim butów i spodni. Białe skarpetki tylko do białego stroju, przy czarnych butach należy automatycznie zapomnieć o ich istnieniu i wybrać proste, czarne skarpetki. Jeśli skarpety są w kolorowe wzory, należy dobrać je wedle zasady akcentu – w skarpetce jest najwięcej żółtego? Nakładamy ją, na przykład, do żółtej koszuli.

Długie czy krótkie skarpetki?

To drugie z najczęściej zadawanych przez ludzkość pytań, odpowiedź na nie jest najprawdopodobniej trudniejsza niż odpowiedź na to, jak wygląda nieskończoność i czy istnieją światy równoległe. Może to śmieszne, ale często zdarza się, że stoimy przed szufladą pół godziny i nie mamy pojęcia, które skarpetki powinniśmy na siebie włożyć. Czy te żółte będą długością pasowały do szortów, a tamte krótkie do garnituru?

 

Najlepiej zapamiętać kilka prostych zasad: do krótkich spodni, zawsze krótkie skarpetki, do długich – długie. Trzymając się tych wytycznych, mamy pewność, że nasz strój będzie wyglądał dobrze i że nie popełnimy żadnego, nawet najgłupszego, błędu.


Korzystając z naszego sklepu ze skarpetami wyrażasz zgodę na używanie Cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.x

Google+