Fenomen Yeezy. Jakie skarpetki do nich dobrać?

Buty autorstwa sławnego amerykańskiego rapera, Kanye Westa, wprawiły cały świat w stan absolutnego szaleństwa. Kolejki pod sklepami ustawiały się już kilka dni przed wystawieniem pierwszych sztuk butów, które od razu osiągnęły absurdalnie wysoką cenę.

 

Niesamowite buty Yeezy

Ciężko stwierdzić skąd dokładnie wziął się cały ten szał na Yeezy, jednak nie można zaprzeczyć, że to największy obuwniczy fenomen ostatnich lat. Szczęśliwi posiadacze sławnych butów są albo bardzo bogaci, albo bardzo sprytni, w końcu nie jest to coś, po co wystarczy wyjść do sklepu, podejść do kasy i wrócić z tym do domu.

 

Z całą pewnością można powiedzieć, że buty były legendą, zanim w ogóle pojawiły się na rynku, stoi za tym dobra kampania reklamowa i ograniczona ilość sztuk tego produktu – to unikaty, których nie może mieć każdy. Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem Yeezy, pewnie zastanawiasz się jakie skarpetki powinieneś do nich nosić. Ciężko zdecydować się na coś konkretnego, żeby nie przyćmić świetności tych legendarnych butów. Rozumiemy Twoje obawy, dlatego przygotowaliśmy parę praktycznych porad dotyczących skarpetek do Yeezy!

Jakie skarpetki do Yeezy?

Osoby, którym udało się zdobyć te niezwykłe buty, na pewno nie chcą jakkolwiek zaćmić ich wizerunku żadnym elementem stroju. Stąd pytanie: jakie skarpetki nałożyć do Yeezy? Odpowiedź nie będzie zaskakująca – najlepsze są stopki. Mało widoczne, a jednak bardzo wygodne. Tak naprawdę do tego typu butów nie trzeba zakładać skarpetek, są na tyle komfortowe, że bez problemu można nosić je na gołe stopy.

 

Jeśli jednak wolisz nie rezygnować ze skarpetek i chciałbyś je bardziej uwydatnić, zwróć uwagę na materiał, z jakiego zostały wykonane Twoje Yeezy. Jeśli masz bardziej wzorzystą sztukę – lepiej, żebyś dobrał do niej gładką skarpetkę bez wzorków. W komponowaniu stylizacji najważniejszy jest umiar i dobry smak, bardzo łatwo jest przesadzić z daną ilością wzorów i mieszanin faktur, dlatego warto skupiać się na nawet najmniejszych szczegółach związanych z Twoim codziennym strojem.


Korzystając z naszego sklepu ze skarpetami wyrażasz zgodę na używanie Cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.x

Google+