Jakie skarpetki do garnituru – czyli podstawy elegancji

Każda elegancka stylizacja narażona jest na doszczętne zniszczenia, mogą do tego doprowadzić nawet tak małe szczegóły, jak na przykład wybór nieodpowiednich skarpetek.

 

Skarpetki do garnituru – jakie?

Choć w skali całego stroju, ten szczegół wydaje się zupełnie nieistotny, w rzeczywistości odgrywa on bardzo ważną rolę. Tak, o całym wizerunku mogą przesądzić mało widoczne dodatki, dlatego za każdym razem powinieneś zwracać na nie równie dużą uwagę, jak do reszty Twojego stroju. Jeśli zastanawiasz się jakie skarpetki powinieneś ubrać do garnituru – ten poradnik jest stworzony specjalnie dla Ciebie!

 

Tak naprawdę zasady są proste – jesteśmy pewni, że szybko zrozumiesz, o co w tym wszystkim chodzi. Na początek zapamiętaj tylko jedną z nich: kolor skarpetek dobieraj do kolorystyki całego stroju. To znaczy, czarny strój – czarne skarpetki, granatowy strój – granatowe lub grafitowe skarpetki. W eleganckich stylizacjach powinieneś unikać białych skarpetek, tak naprawdę pasują one tylko do czysto sportowych kompozycji.

Skarpetki do garnituru – najlepszy wybór

Weź pod uwagę długość skarpetek. Pamiętaj o tym, że przy garniturze nie możesz dopuścić do sytuacji, w której będą widoczne Twoje łydki – muszą być zakryte. Dlatego do garnituru wybieraj długie skarpetki, dzięki którym będziesz miał pewność, że nawet gdy usiądziesz, nie odkryjesz swojej skóry. Jeśli Twój strój utrzymuje się w granatowych odcieniach, pamiętaj, żeby pod żadnym pozorem nie zakładać do niego czarnych skarpetek. Po pierwsze – optycznie skróci to Twoją sylwetkę, a po drugie – po prostu nie wygląda dobrze!

 

W takim razie, jakie skarpetki powinieneś ubrać do garnituru? Wzorzyste, oryginalne skarpetki ostatnio są w modzie, dlatego nie bój się wprowadzić do swoich stylizacji odrobiny odwagi. Dobrym pomysłem jest nawiązanie do pozostałych dodatków, masz na sobie pomarańczowy krawat? Spróbuj dopasować do niego skarpetki o podobnym kolorze!


Korzystając z naszego sklepu ze skarpetami wyrażasz zgodę na używanie Cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.x

Google+