Najlepszy program polecający

 

POLECAM NANUSHKI

Czym jest program Polecam Nanushki i czy jest obowiązkowy?

Program Polecam Nanushki to program, dzięki któremu Twoi znajomi mogą dowiedzieć się o naszych produktach oraz zakupić je ze specjalną zniżką, przygotowaną przez nas a oferowaną tylko dzięki Twojemu poleceniu. Ty również otrzymujesz od nas mega bonus uzależniony od wartości zakupów osoby, którą polecisz.
Program oczywiście, w żadnym wypadku nie jest obowiązkowy a to czy chcesz polecić komuś nasze skarpetki i otrzymać za to skarpetki zależy tylko od Ciebie. Pamiętaj: przez polecenie każda ze stron zyskuje: Twój znajomy może kupić skarpetki Nanushki z fajną zniżką, Ty dostajesz za to nagrodę a my możemy tworzyć nowe modele skarpetek.

 

Jak mogę dołączyć do programu Polecam Nanushki?

To bardzo proste, wystarczy, że złożysz w sklepie przynajmniej jedno zamówienie a automatycznie otrzymujesz możliwość korzystania ze wszystkich opcji programu. Teraz od Ciebie zależy ilu osobom chcesz polecić Nanushki oraz ile nagród otrzymasz.

 

W jaki sposób mogę polecać Nanushki?

Sposoby są bardzo proste a jest ich kilka aby każdy mógł wybrać swój ulubiony (lub wszystkie razem):

  • wysyłając wiadomości e-mail z zaproszeniami poprzez nasz system poleceń dostępny na Twoim koncie;
  • podając swój adres e-mail lub unikatowy numer osobie polecanej do wpisania podczas rejestracji;
  • dzieląc się na portalach społecznościowych (Facebook, Twitter oraz Google+) informacją o Nanushki poprzez nasz system poleceń;
  • publikując na blogu, forum lub innej stronie specjalny link wygenerowany na Twoim koncie;

 

Skąd będę wiedzieć o otrzymanej nagrodzie?

Wszystkie aktualne statystyki są dostępne na Twoim koncie z programem Polecam Nanushki w zakładce STATYSTYKI. Przedstawione są tam liczby, które po zapoznaniu się przedstawią Ci cały obraz Twoich działań. Dodatkowo na bieżąco będziesz otrzymywać z naszego sklepu powiadomienia mailowe o konkretnym zdarzeniu takim jak: rejestracja znajomego, złożenie lub anulowanie zamówienia przez poleconą osobę.

 

 

NAGRODY NANUSHKI

Nagrody Nanushki - co to jest?

Nagrody Nanushki to nowy program, który działa na zasadzie premiowania Klientów Nanushki. W programie masz możliwość zbierania złotówek, które możesz zamienić na kupony rabatowe a tym samym otrzymać darmowe skarpetki lub obniżyć kwotę płatności za swoje zamówienia.

 

Jak mogę dołączyć do programu Nagrody Nanushki?

Nagrody Nanushki są automatycznie aktywowane dla każdego Klienta naszego sklepu, który zarejestrował się w sklepie. Program ten nie jest obowiązkowy, ale zebrane złotówki zawsze możesz wykorzystać na zakupy. Przy zakupach bez rejestracji (tzw Konto Gościa) nie możesz brać udziału w programie.

 

Na czym polega program Nagrody Nanushki?

Nagrody Nanushki ma bardzo proste zasady. Jest to program, który automatycznie zbiera złotówki na Twoim koncie za określone czynności:

  • za każde zakupy produktów nie objętych promocją otrzymujesz określoną ilość złotówek z możliwością wydania ich przy następnych zakupach w naszym sklepie. Ilość złotówek jest zawsze widoczna na stronie z danym produktem. W przypadku braku informacji o ilości złotówek, oznacza to, że za dany produkt nie ma nagrody.
  • za aktywne korzystanie z programu Polecam Nanushki otrzymujesz dodatkowe mega złotówki

 

Jak sprawdzić swoje nagrody?

Możesz to zrobić logując się do swojego konta oraz przechodząc do zakładki Nagrody Nanushki. Otrzymasz tam podgląd wszystkich swoich nagród z aktualnymi ich statusami. Począwszy od nagród lojalnościowych za kupione produkty do nagród za polecenie swoim znajomym produktów marki Nanushki.

 

Jak wykorzystać swoje nagrody?

Nagrody Nanushki nie mają terminu ważności więc dopiero gdy uznasz, że nadeszła pora aby wykorzystać swoje nagrody do obniżenia płatności za zamówienie w sklepie lub zgarnięcie za darmo swoich ulubionych skarpetek - zaloguj się do swojego konta, przejdź do zakładki Nagrody Nanushki i zamień swoje nagrody na kupon rabatowy.

 

 

TERMINY WAŻNOŚCI

Jakie są terminy ważności w programach?

Program Nagrody Nanushki oraz Polecam Nanushki nie mają terminu ważności, tzn że możesz zbierać nagrody tak długo jak zechcesz a one nie stracą ważności. To od Ciebie zależy kiedy zamienisz zebrane złotówki na kupon rabatowy!

Należy jednak pamiętać, że wszystkie kupony rabatowe, które wygenerujesz aby zrealizować swoje nagrody są ważne przez 7 dni od ich utworzenia. Jeśli zdecydujesz się na odebranie swoich nagród i wygenerujesz kupon to masz dokładnie 7 dni na dokonanie zakupów w naszym sklepie.

 


Korzystając z naszego sklepu ze skarpetami wyrażasz zgodę na używanie Cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.x

Google+