Skarpetki męskie kolorowe. Zobacz, w jakich będzie ci do twarzy

Skarpety jako element garderoby traktowane są przez większość populacji drugorzędnie. Ich zakup wynika zazwyczaj z konieczności gdyż dotychczas użytkowane po prostu już się zużyły albo w szafie z bielizną zostały już tylko pojedyncze sztuki.

 

Zdjęcie kolorowych skarpetek dla faceta

Kolor wygrywa z odcieniami czerni i szarości

Zakup skarpet nie wzbudza w człowieku żadnych większych emocji, nie działa jak poprawiacz dobrego samopoczucia i z pewnością nie jest przyczyną zakupowych dylematów.

U większości mężczyzn, w szafie z bielizną dostrzec można góra 4-5 rodzajów kolorów. Tradycyjne czarne stanowią z pewnością ponad połowę całej bieliźnianej kolekcji. W pozostałych 40 % znajdą się brązy, grafity, szarości i oczywiście biel.


Taka kolorystyka skarpet wynika zazwyczaj z przekonania, że ich barwa powinna współgrać z kolorem noszonego obuwia. Według zasad szkoły tzw drugiej, skarpety dopasowuje się do koloru spodni. Stąd właśnie wynika nuda!

Czarne i białe skarpetki męskie to relikt przeszłości

Zrozumiałe jest i usprawiedliwia jak najbardziej zaistniałą sytuację, przypadek strojów formalnych, eleganckich, biznesowych. W tego rodzaju klasyce ciężko pozwolić sobie na indywidualizm i choćby najmniejsze szaleństwo. Jednakże strój codzienny w dzisiejszych czasach wręcz wymaga większej swobody.

 

 

Poprzez właśnie kolorowe i idąc tym tropem ciekawe skarpety można wyrazić swoje własne ja, przełamać stereotyp „ że kolorowe znaczy mało męskie” „ że kolorowe, wzorzyste, czesto rysunkowe to dziecięce lub młodzieżowe”, odejść od sztywnych często jeszcze PRL-owskich zasad.

Postaw na indywidualizm, ubierz kolorowe skarpetki

W obecnie panującej modzie, intensywna barwa skarpet, często kontrastująca z całokształtem stroju jest jego bardzo istotnym elementem. Oryginalność skarpet daje możliwość uczynienia z nich najbardziej przyciągającego wzrok szczegółu. Kiedyś rolę tę przypisywano krawatowi. On miał rzucać się w oczy. Dziś kontrastujące ze spodniami i butami skarpetki wiodą prym na światowych wybiegach.

Ale… na światowych nie znaczy z przykrością stwierdzić należy polskich. Królową polskich ulic nadal niestety jest czerń i szarość. Wynika to z jednej strony z naszej mentalności, braku chęci lub też odwagi wyróżniania się z tłumu, a z drugiej zaś z dość ubogiego asortymentu jaki oferują klientom polskie sklepy.


We wszystkich butikach znajdziemy to samo – szarości i czernie brązy i beże. Ewentualnie sportowy sklep zaoferuje nam biel. Standardowa skarpetkowa nuda.

 

Nanushki to kolor, to intensywna barwa, to ponadczasowość, klasyka i oryginalność. Nie bądźmy tylko szaro – burzy, bądźmy indywidualni.

 


Korzystając z naszego sklepu ze skarpetami wyrażasz zgodę na używanie Cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.x

Google+